У 2017 році у відділенні жіночої консультації відремонтували кабінети та коридор, замінили вікна і внутрішні мережі. Виконані ремонтні роботи за кошти спеціального фонду на загальну суму 117.7 тис.грн та загального фонду - 50 тис.грн.
За ці кошти закупили необхідні будматеріали, замінили підлоги, вимикачі, світильники, поклали плитку і санітарне пофарбування стін у кабінетах , поміняли електропроводку та повністю оновили сантехніку. У відділенні повністю замінено вікна та оновлені меблі, жалюзі на вікна, стенди тощо. Всі кабінети підключені у загальну мережу і мають доступ до інтернету.
У жіночій консультації функціонує кабінет планування сім’ї, працює Школа відповідального батьківства та Школа імунізації. Медичну допомогу у відділенні надають 7 лікарів-акушерів, які приймають пацієнтів у 4-х кабінетах у дві зміни, щодня з 8:00 до 18:00.

View the embedded image gallery online at:
http://www.3kmp.in.ua/index.php/bjudget#sigFreeId63e2aa6512

Третя комунальна поліклініка м.Львова. Дитяче поліклінічне відділення  РемонтЗ 1 лютого 2017 року було створено дитяче поліклінічне відділення та прийнято на обслуговування 10800 дітей.
Приміщення та кабінети відділення були відремонтовано за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 34 тис.грн., коштами спеціального фонду в сумі 50тис.грн., а також за рахунок спонсерських коштів.

Придбано медичного обладнення для відділення на суму 53 тис.грн.

View the embedded image gallery online at:
http://www.3kmp.in.ua/index.php/bjudget#sigFreeIdb56f6e742a

,