І-ше терапевтичне відділення

Лікар

Кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Почапський Є.І.

220

8:00-11:00

11:00-14:00

12:00-15:00

15:00-18:00

8:00-11:00

 

Боднар Л.Р.

220

Курси до

01.07.2017

--

--

--

 

Івченко А.А.

227

Курси до

01.07.2017

--

--

--

 

Штурмай В.В.

232

11:00-14:00

12:00-15:00

17:00-18:00

8:00-11:00

11:00-14:00

 

Набоченко В.П.

227

14:00-17:00

11:00-14:00

8:00-14:00

8:00-11:00

14:00-17:00

 

Квасюк М.А.

232

15:00-18:00

15:00-18:00

8:00-11:00

11:00-14:00

15:00-18:00

 

Пілецька І.Я.

232

8:00-11:00

8:00-11:00

11:00-14:00

14:00-17:00

8:00-11:00

 

Капустіна О.О.

227

11:00-14:00

виклики

виклики

11:00-14:00

виклики

 

Олійник О.О.

220

14:00-17:00

8:00-11:00

15:00-18:00

14:00-17:00

11:00-14:00

 


 Завідувач І-м терапевтичним відділенням Р.М. Павлюк

 

ІІ-е терапевтичне відділення

№ діль­ниці

П.1.П. л /каря

П.І.П. сестри медичної

№ кабінету

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

 

зав.відд.

Поташник НМ.

Король Л.М.,
Люта Н.І.

229

800-1518

800-1518

800-1518

800-1518

800-1518

1

11

Геленко О. Б.

Колосовська Н.М.

230

1100-1400

 

1500-1800

 

1400-1700

2

13

Закрута І.М.

Лош Л.І.

219

1100-1400

800-1100

1500-1800

1400-1700

800-1100

3

15

Гулеюк О.Л.

Гула О.С.
Даценко 0.І.

219

1500-1800

1100-1400

1200-1500

800-1100

1500-1800

4

17

Орач Т.П.

Рахман Х.І.

230

1100-1400

1500-1800

1100-1400

1200-1500

800-1100

5

18

Звiздapuк І.В.

Шміга М.О.

219

800-1100

1500-1800

800-1100

1100-1400

1200-1500

6

19

Кутневич О.Б.

Гурма Г. Г.

226

1100-1400

1100-1400

1200-1500

800-1100

1400-1700

7

20

Гайдук 0.І.

Беген Г.М.

226

1400-1700

800-1100

900-1200

1500-1800

1100-1400

8

21

Харо Є.А.

д/в

           

9

21

Ліщинська-Жолоб Я.Б.(0,5ст.)

Яворська М.І.

507

800-1100

 

1000-1300

 

800-1100

10

21

Семенюк В.П. (0,5ст.)

Яворська М.А.

230

1400-1700

1100-1400

 

1500-1800

 

11

22

Рінило О.В.

Вовчак Н.В.

226

800-1100

1400-1700

1500-1800

1200-1500

800-1100

 
Завідувач ІІ-м терапевтичним відділенням Н.М. Поташник

 

Дитяче поліклінічне відділення

Лікар

Каб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Карпович

Надія Тимофіївна

200

14:00-17:00

8:00-11:00

11:00-14:00

15:00-18:00

--

 

Маційовська

Тетяна Генадіївна

200

8:00-11:00

14:00-17:00

--

11:00-14:00

15:00-18:00

 

Грішина

Людмила Нікіфорівна

202

--

15:00-18:00

11:00-14:00

14:00-17:00

8:00-11:00

 

Мицько

Лідія Омеленівна

202

15:00-18:00

--

14:00-17:00

8:00-11:00

11:00-14:00

 

Головач

Надія Володимирівна

203

--

8:00-11:00

15:00-18:00

14:00-17:00

8:00-11:00

 

Горішевська

Надія Миронівна

203

8:00-11:00

11:00-14:00

8:00-11:00

--

15:00-18:00

 

Васильєва

Тетяна Юріївна

204

14:00-17:00

8:00-11:00

--

15:00-18:00

11:00-14:00

 

Крупій

Любом Мирославівна

204

11:00-14:00

14:00-17:00

15:00-18:00

8:00-11:00

--

 

Галущак

Леся Романівна

205

11:00-14:00

15:00-18:00

8:00-11:00

--

14:00-17:00

 

Любченко

Олена Михайлівна

205

8:00-11:00

8:00-11:00

11:00-14:00

14:00-17:00

--

 

Пилипяк

Олена Вячіславівна

209

8:30-12:00

--

9:00-12:30

14:00-17:30

8:30-12:00

 

 

В.о. завідувача дитячого поліклінічного відділення Васильєва Т.Ю.

 

Хірургічне відділення

Лікар

Каб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Кельбас Р.Б.

отоларинголог

501

8:00-11:00

11:00-14:00

12:00-15:00

15:00-18:00

8:00-11:00

 

Гарасимчук Р.В.

отоларинголог

501

--

12:00-15:00

12:00-15:00

12:00-15:00

9:00-14:00

 

Добрянський І.І.

отоларинголог

501

13:00-18:00

8:00-11:30

15:00-18:00

8:00-11:30

--

 

Семчишин О.М.

офтальмолог

504

--

9:00-14:00

9:00-14:00

9:00-14:00

14:00-18:00

II

10:00-17:00

Коцюбинська Л.Р.

офтальмолог

504

9:00-14:00

9:00-14:00

9:00-14:00

9:00-14:00

--

IV

10:00-17:00

Шатохіна Л.А.

травматолог

511

8:00-14:00

14:00-18:00

8:00-14:00

14:00-18:00

8:00-14:00

III

10:00-17:00

Чинило І.П.

уролог

513

8:00-12:00

14:00-18:00

9:00-13:00

14:00-18:00

8:00-12:00

 

Гриньків О.Я.

хірург

515

8:00-14:00

14:00-18:00

8:00-14:00

14:00-18:00

8:00-14:00

II

10:00-17:00

Дроник М.Г.

хірург

517

9:00-13:00

14:00-18:00

9:00-13:00

14:00-18:00

9:00-13:00

I

10:00-17:00

Зінов’єв В.І.

Зав.відділенням

517

14:00-18:00

9:00-14:00

14:00-18:00

9:00-14:00

14:00-18:00

IV

10:00-17:00


 Завідувач хірургічного відділення Зінов’єв Віктор Ігорович

 

Жіноча консультація

Лікар

Кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Павлюк

Уляна Степанівна

403

8:30-13:00

13:00-18:00

8:30-13:00

13:00-18:00

8:30-13:00

 

Коцюмбас

Оксана Миколаївна

404

8:00-13:00

13:00-18:00

8:00-13:00

13:00-18:00

8:00-13:00

 

Савицька

Вікторія Юрівна

404

13:00-18:00

8:00-13:00

13:00-18:00

8:00-13:00

13:00-18:00

 

Марцух

Оксана Вікторівна

405

13:00-18:00

8:00-13:00

13:00-18:00

8:00-13:00

13:00-18:00

 

Стецишин

Ірина Богданівна

405

8:30-13:00

 

8:30-13:00

     

Лащик

Наталія Орестівна

406

9:00-16:40

9:00-16:40

9:00-16:40

9:00-16:40

9:00-16:40

 

Коник

Алла Петрівна

407

8:00-13:00

13:00-18:00

8:00-13:00

13:00-18:00

8:00-13:00

 

 

Завідувач Жіночої консультації Лащик Н.О.

 

Відділення променевих методів діагностики (ВПМД)

Лікар

Кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Касприк О.А.

709

8:30-13:00

12:00-16:30

8:30-13:00

12:00-16:30

8:30-13:00

 

Козакевич О.Й.

708

12:00-15:00

8:00-12:00

12:00-15:00

8:00-12:00

   

Гончаренко В.Є.

710

10:20-18:00

8:00-15:45

10:20-18:00

8:00-15:45

8:00-15:45

 

Гренчук Н.І.

710

10:20-18:00

10:20-18:00

10:20-18:00

10:20-18:00

10:20-18:00

 

Собковський М.О.

711

13:3018:00

9:00-13:30

13:3018:00

9:00-13:30

9:00-13:30

 

Дурняк Т.В.

713

8:30-13:00

14:00-18:00

8:30-13:00

14:00-18:00

14:00-18:00

 

 

Завідувач ВПМД Касприк О.А.

 

Денний стаціонар

Лікар

Кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Яворів
Галина Іванівна

Зав. відділенням

603

9:00-16:20

10:40-18:00

9:00-16:20

9:00-16:20

9:00-16:20

8:00-15:00

* згідно графіку чергування

Мельничук
Наталія Ярославівна

лікар-терапевт

600

8:00-15:20

8:00-15:20

10:40-18:00

10:40-18:00

8:00-15:20

8:00-15:00

* згідно графіку чергування

Семчук
Наталія Іванівна

лікар-терапевт

600

14:30-18:00

9:00-12:30

9:00-12:30

9:00-12:30

14:30-18:00

8:00-15:00

* згідно графіку чергування


Завідувач денним стаціонаром Яворів Г.І.

 

Графік роботи процедурного кабінету № 221 з 01.02.2017

 

Кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

 

221

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

 

* Медперсонал працює згідно графіку роботи у дві зміни.

Старша сестра медична Кот Л.В.