Комунальна 3-я міська поліклініка м.Львова

3kmp.in.ua foto1

Комунальна 3-я міська поліклініка м.Львова в своїй діяльності підпорядкована управлінню охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, є самостійним лікувально – профілактичним закладом, який користується правами юридичної особи, має свою печатку, Cтатут.

Планування діяльності, фінансування, оснащення медичною апаратурою і майном проводиться у відповідності до встановлених вимог та норм чинного законодавства.

Основний  напрямок  роботи  комунальної 3-ї міської поліклініки м.Львова – надання первинної медико-санітарної кваліфікованої допомоги населенню мікрорайону Левандівка та с.Білогогорща, спеціалізована амбулаторна, консультативно-діагностична медична допомога, позалікарняна стаціонарна допомога у вигляді денного стаціонару, а також амбулаторна хірургія та травматологія, здійснення щорічної диспансеризації дорослого і дитячого населення, а також систематичне проведення профілактичної, протиепідемічної і санітарно-просвітньої роботи серед мешканців та серед працюючих на підприємствах. Жіноча консультація та дитяче поліклінічне відділення.

Денний стаціонар,  який функціонує з 1994 року, є лікувально-діагностичним підрозділом поліклініки. За формою, об'ємом і методами роботи денний стаціонар є багатопрофільним, розрахований на 35 ліжка і працює в дві зміни.

Відділення профілактики проводять профілактичні огляди згідно наказів МОЗ України № 246 від 21.05.2007р. “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорії”, МОЗ України № 280 від 23.07.2002р., Постанова КМ України №559 23.05.2001р. “Порядок проведення обов’язкових профілактичних оглядів та видачі особистих медичних книжок” в т.ч. корпоративним клієнтам, а також  профілактичні огляди і консультації на потребу громадян за особистою заявою.

СТАТУТ 3-ї міської комунальної поліклініки м.Львова  (завантажити документ)

Перелік здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, витяг  (завантажити документ)

 УВАГА
Відповідно до наказу УОЗ ЛМР від 01.03.2012р. №58 "Про створення та забезпечення функціонування "гарячих" телефонних ліній "Стоп корупції" адміністрація комунальної 3-я міської поліклініки м.Львова  повідомляє, що з 12.03.2012р. діє "гаряча" телефонна лінія "Стоп корупції" тел. 267-06-12

 УВАГА
Записатись на прийом до лікаря Ви можете на сайті reestratura com
або за телефоном 253-05-08